Panasonic Yetkili Servisi

Panasonic Yetkili Servisi

Dünyada sayamayacağımız kadar teknoloji markası bulunmaktadır. Bu insanlara çok fazla seçenek sunar. Fakat bu seçenekler sizi her zaman memnun etmeyebilir. Aldığınız ürünün garanti şartları size uymayabilir ya da satın aldığınız ürün almak istediğiniz hizmeti karşılamayabilir. Bu yüzden teknolojik ürünler alırken güvenilir markalar almaya dikkat ediniz. Panasonic kurulduğu yıldan bu güne kadar insanların güvenini kazanmış dünya çapında bir marka olmayı başarmıştır. Almış olduğunuz Panasonic marka ürünlerin her zaman aynı verimle çalışması için ise hemen yanı başınızda Panasonic tamiri olarak bizler varız.

 

Panasonic tamiri, almış olduğunuz Panasonic marka her türlü televizyon, kamera, fotoğraf makinesi, tablet veya bilgisayarınızın tüm teknolojik servisini yapmaktadır. Panasonic marka ürünleriniz bizlere hakkında sorular sorabilir ve bizden ücretsiz danışma hizmeti alabilirsiniz. Bunu yanı sıra her türlü bakım, onarım, tamirat ve tadilat işlemlerinizi alında yapabiliriz. Yapmış olduğumuz tüm hizmetler ve kullanmış olduğumuz tüm yedek parça ürünler Panasonic tamiri tarafından garanti altına alınmaktadır. Bunun yanı sıra ürünlerinizin teknolojik gelişimlere ayak uydurabilmesi için her türlü güncelleme veya parça değişimlerini yapabilmekteyiz. Ürününüzü kullanıyorsunuz fakat bazı bakımlarının yapılmasını istiyorsanız bunun için de Panasonic tamirini arayıp yardım alabilirsiniz. Tüm yardımlarımızın zaman ve hizmet bakımından garantili olduğunu bilmenizi isteriz.

 

Panasonic tamiri ile çalışmanın ayrıcalığını siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmak bize sonsuz mutluluk verecektir. Siz de bu ayrıcalığı yaşamak istiyorsanız sitemizin iletişim bölümünden yaralanarak bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz.

 

Not : (İstanbul genelinde anlaşmalı teknik servis atölyelerimizce profesyonel manada hizmet vermekteyiz. Firmamız, Panasonic Yetkili Servisi değildir. Firmamız garanti kapsamı dışında kalmış Panasonic marka cihazların tamirini yapmaktadır. Lütfen garanti kapsamında ki cihazlarınız için 444 72 62 numaralı Panasonic Müşteri Destek Hattı'nı arayarak destek alınız.)

 

Panasonic Yetkili Servisi